• Ideální místo pro svatební hostiny

    Bienvenue sur Jedraži

    Certains soutiennent, que lors de l'entrée de la porte principale à Jedraž sentir une paix et de détente spéciale, které těžko slovy popisují....někteří jsou schopni stav popsat, mais seulement en cas d'intoxication alcoolique, Cependant, il est presque impossible de les comprendre et non à partir de la certitude, que fatras de mots étranges dans la description, dotaz nebo výhružka...:-)

Jedraž se trouve sur le seuil de la Šumava, A quelques kilomètres pour avoir accueilli la, Troškovými films célèbres. Dans ce 600 ans de construction, qui a résisté aux Hussites, le sentier passe aux propriétaires de commerce et ancien renvoyé à la Chambre où Vitkovci et serait un trésor enfoui, Nous offrons une détente unique et bien-être, qui est typique pour Jedraž. *** Respecté le calendrier exact ni les habitudes serviles de la civilisation, ce qui ne résout rien, ne détruit que nous - necháváme vše plynout...tak, jak to plynout má....A díky tomu se mnozí rádi a překvapivě často vrací....

Těšíme se na Vás a Vy se těšte na nás..

Svatby a svatební obřady
Možnost svatebních obřadu včetně zajištění inventáře
Možnost mokré i suché varianty
K dispozici svatební brána a svatební altán s podestou
Kapacita sálu až 90 hostů - po úpravách a domluvě i více
Stodola s tanečním parketem až pro 180 hostů
Celý areál včetně rybníku a okolí lze využít pro fotografování.
Hébergement
Kapacita ubytování v budově:35 hostů
Možnost venkovního posezení.
Grilování a posezení u otevřeného ohně.
Soukromé akce - Absolutní soukromí.
Večírky a školení.

Tel: +420 737 236 017

Adresse: Petr Zika | Jedraž 1 | 38601 Strakonice

Il - courrier: statekjedraz@gmail.com

Půjčovna kostýmů STRAKONICE

Zapůjčujeme pro soukromé i veřejné akce historické kostýmy pro šlechtice i poddané včetně drobných rekvizit a doplňků. Kostýmy jsou stylizované především do období gotiky (14./15. siècle), ale oděv "lůzy" se uplatní ve více historických obdobích. Kostýmy jsou vhodné na řemeslné trhy, historické slavnosti, dny oživlé historie na hradech či na školách i larpové bitvy a maškarní. Nejedná se o přesné historické repliky, kostýmy se nehodí na LH akce (living history).
Půjčujeme také pláště, kápě, návlekty na boty, měšce a jiné doplňky i pohádkové kostýmy: bílá paní, čerti, čarodejnice, víly a podobně.