• Ideální místo pro svatební hostiny

    Welkom bij Jedraž

    Sommigen beweren, dat bij het binnenkomen van de hoofdingang van de Jedraž voelen een bijzondere rust en ontspanning, které těžko slovy popisují....někteří jsou schopni stav popsat, maar alleen in alcoholintoxicatie, Het is echter bijna onmogelijk te begrijpen en niet de zekerheid, die wirwar van vreemde woorden in de beschrijving, dotaz nebo výhružka...:-)

Jedraž is gelegen op de drempel van het Boheemse Woud, een paar kilometer voor het hosten van de, famed Troškovými films. In deze 600 jaar oude gebouw, die heeft gestaan ​​voor Hussieten, loopt de route naar koopman en vroegere eigenaren terug naar het huis waar Vítkovci en is naar verluidt begraven schat, Wij bieden een unieke ontspanning en welzijn, die typisch is voor Jedraž. *** Gehandeld op grond van de exacte tijdschema noch slaafse gewoonten van de beschaving, die lost niets op, alleen vernietigt ons - necháváme vše plynout...tak, jak to plynout má....A díky tomu se mnozí rádi a překvapivě často vrací....

Těšíme se na Vás a Vy se těšte na nás..

Svatby a svatební obřady
Možnost svatebních obřadu včetně zajištění inventáře
Možnost mokré i suché varianty
K dispozici svatební brána a svatební altán s podestou
Kapacita sálu až 90 hostů - po úpravách a domluvě i více
Stodola s tanečním parketem až pro 180 hostů
Celý areál včetně rybníku a okolí lze využít pro fotografování.
Aanpassing
Kapacita ubytování v budově:35 hostů
Možnost venkovního posezení.
Grilování a posezení u otevřeného ohně.
Soukromé akce - Absolutní soukromí.
Večírky a školení.

Dergelijk: +420 737 236 017

Adres: Petr Zika | Jedraž 1 | 38601 Strakonice

Het - mail: statekjedraz@gmail.com

Půjčovna kostýmů STRAKONICE

Zapůjčujeme pro soukromé i veřejné akce historické kostýmy pro šlechtice i poddané včetně drobných rekvizit a doplňků. Kostýmy jsou stylizované především do období gotiky (14./15. eeuw), ale oděv "lůzy" se uplatní ve více historických obdobích. Kostýmy jsou vhodné na řemeslné trhy, historické slavnosti, dny oživlé historie na hradech či na školách i larpové bitvy a maškarní. Nejedná se o přesné historické repliky, kostýmy se nehodí na LH akce (living history).
Půjčujeme také pláště, kápě, návlekty na boty, měšce a jiné doplňky i pohádkové kostýmy: bílá paní, čerti, čarodejnice, víly a podobně.